TUTVUSTUS


Koogel ja Moogel on vahva laste päevahoid Tartu vanalinna ja Supilinna piiril, lastehoiu läbivateks tegelasteks on Kanake ja Tibuke, kellel nimedeks Koogel ja Moogel.

Lastehoiu märksõnadeks on uudishimu, huvi aianduse vastu, tahe kunsti luua ja eksperimenteerida teaduskatsetega. Tibuke Moogel rühm on suur kunstilooja ja Kanake Koogel rühm tahab eksperimenteerida teaduskatsetega.

Koogel ja Moogel ise armastavad muidugi väga õues olla, seal on neil kevade tulekut ootamas väike kasvuhoone, mida ümbritseb ohtras koguses liiva, milles liivalosse ehitada ning pisike murulapike oma rohelises ilus. Koogel ja Moogeli lemmikud on hoole ja armastusega kasvatatud koduaia maitsetaimed, mida kasta, maitsta, tundma õppida ja imetleda.

Koogel ja Moogel on õnnelikud siis, kui lapsed on õnnelikud. Meenutavad nad oma õnnelikku lapsepõlve, kuidas sai sõpradega koos peenralt maasikaid nopitud, kasvuhoones tomateid maitsta ja palju õues ringi joosta. Aga kui oli hoopis isu toas olla, siis sai patjadest ja tekkidest onni ehitada, joonistada ja laulda. Mäng ja avastusrõõm killukese tarkusteraga on õnnelik lapsepõlv!

 

Kanake Koogel rühma ootame eelkõige lapsi vanuses 3-6 aastat.

Tibuke Moogel rühma ootame eelkõige lapsi vanuses 1,5-3 aastat.

 


MEIE LASTEHOID


koogeljamoogel_v2ike (7 of 46)Tõeline lapsepõlv peab ikka olema täis rõõmu, värve, kilkeid, seiklusi ja avastamisrõõmu. Just nii  nagu vanasti maal vanaema juures, kes mängude vahepalaks pakkus kosutuseks suhkrustatud äärega mummulisest kruusist kuldkollase munasilmaga munast vahtu lõõdud koogel-moogelit.”

KOOGEL JA MOOGELI ÕUEALA

Kevade saabudes ilmuvad Koogel ja Moogeli aeda kastid maitsetaimedega, pisikesed peenralapid porgandi- ja maasikataimedega ning just lastele paraja suurusega avastamisrõõmu täis kasvuhoone, selle kõige loomises alates seemne mulda panekust on lastel vaba voli kaasa lüüa.

KOOGEL JA MOOGELI RÜHMATUBA

koogeljamoogel_v2ike (44 of 46)Rühmatoa eesmärk on pakkuda lastele tegevust, olles seejuures oma sisekujunduse poolest rõõmus, lõbus ja avar. Meie tubades saavad lapsed oma vahvate hoidjatädidega avastada maailma tarkusi ja mängida.

HOIDJATÄDID

Meie lastehoius on nii kogemustega kui ka noori arengutahtelisi lapsehoidjaid.

Koogel ja Moogeli hoidjatädid toimivad lapsest hooliva meeskonnana, neis on parajas koguses omapärasust, lõbusust, sõbralikkust, rõõmsameelsust, nutikust, ja et mäng ning uudishimu kestaks, siis loomulikult on neis ka terake lapselikkust!


SÕBRAD


vivacolor

 2604_Bauhof_logo